Zmień wygląd strony.Zmień wygląd strony.
użytkownik: hasło:
rejestracjazapomiałem hasła

 

 

Referencje

Studia magisterskie na wydziale dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego.

Studia podyplomowe na wydziale life coachingu w Collegium Civitas.

Nowa Szkoła Oddechu ukończona na poziomie CERTIFIED DIPLOMA MASTER PRACTITIONER


Partner d/s Relacji w Life Coaching Polska

http://www.centrumcoachingu.com/znajdz-coacha

Przynależnośc do International Association of Coaching w Maryland.

 Dyplom ukończenia warsztatów "Zaawansowany Wellnes Coaching - Coach oddechu" 

Ponad 500 godzin praktyki.

Doświadczenia zbierane podczas cotygodniowych rozmów z uczestnikami portalu Sympatia.pl

http://dobrycoach.pl/coach/joanna-godecka

Certyfikat zaufania użytkowników Wirtualnej Polski

http://kobiecyporadnik.pl/title,Joanna-Godecka,uid,7134,profil.html

http://kobiecyporadnik.pl/title,Joanna-Godecka,uid,7198,profil.html


Opinie o mnie

Joanno jesteś bardzo ciepłą osobą i z przyjemnością uczęszczam na sesje . Twoja cierpliwość i umiejętność zadawania pytań
sprawia że umiesz dotrzeć do mnie ,  zaczynam się zastanawiać i znajdować odpowiedzi. Przez pracę z Tobą bardziej uwierzyłam w siebie i zaczełam zmieniać swoje życie . Rozmowy z Tobą zapadaja glęboko we mnie, wracam do nich bo pozwalają mi spojrzeć w inny sposób i dostrzec inne rozwiązania i możliwości.Wprowadzam je powoli i przynoszą pozytywne efekty:)
- Agnieszka

Byłam samotna i nie umiałam cieszyć się życiem. Dzięki wspólnej pracy z Joanną zrozumiałam co było nie tak. Czuję, że z każdym dniem mam więcej spokoju i nadziei. Wiem już, że będzie dobrze. - Katarzyna S.

Joanna Godecka to coach dojrzały i mądry.  Wysłucha i doda Ci otuchy, ale nie obieca cudu błyskawicznego rozwiązania.  Sam je sobie wypracujesz pod jej kierunkiem.  Joanna zachęci Cię do tego, abyś wziął sprawy w swoje ręce i dzięki pracy nad sobą uzdrowił, to co w Twoim życiu choruje.  Zada Ci pytania, czasem niewygodne i prowokacyjne, które zmuszą cię do prześwietlenia zakamarków własnej duszy i pomogą spojrzeć na Twoje problemy z całkiem innej perspektywy!  Spotkania z Joanną Godecką to wspólny proces odnajdywania własnej mocy i potencjału.  Tego, co jest w nas dobre, a czego sami często nie zauważamy.  Zaufaj Joannie, ona pomoże ci uwierzyć w siebie i w Twoje możliwości.  Mnie pomogła. - Elżbieta H.

Coaching z Joanną to podróż w głąb siebie. Rozmowa z nią na długo zapada w pamięć. Jej życzliwość dla świata jest nieoceniona, dlatego każdy człowiek może czuć się przy niej wyjątkowo. Tak, jak ja się czułam. Barbara K.

Rozmowa z Joanną to jak spotkać na przeciw siebie Anioła. Pełna spokoju, profesjonalizmu, wiedzy o życiu i przede wszystkim człowieku.Dająca nadzieje i inspiracje do zmiany:)Jeśli jeszcze się wahasz czy zacząć coaching to nie bój podjąć walki o siebie:) Ola ( Konin )

Joanna jest nie tyle bardzo dobrym coachem, co świetnym! Ktoś kiedyś powiedział, że aby odnieść sukces, trzeba robić nie to co się lubi, ale to co się potrafi. Joanna ma to szczęście, że i lubi i potrafi. Jej energia, wiara w ludzi i pełne pasji zaangażowanie sprawiają, że przełamuje największe opory. Ja dzięki niej odkryłam,że życie ma sens! Iwona J

Pani Joanna umie słuchać ze zrozumieniem i doskonale trafia w sedno sprawy. Powoduje, że sami zaczynamy dochodzić do pewnych wniosków i dokonywać zmian w naszym sposobie myślenia i w naszym życiu.Ola J - marketing

Pani Joanna ma ten dar, że może nawet mówić rzeczy, które kiedyś obiły nam się o uszy, zadawać pytania, które ktoś już nam w jakiejś w formie zadał, ale to właśnie ona potrafi powiedzieć to wszystko tak, że rzeczywiście zaczynamy coś w swoim życiu zmieniać. Julia ( ekonomistka )

aktualności

Zastanów sie i kliknij
w odpowiednie słowo

This will be shown to users with no Flash or Javascript.

 

 

   

 

   

Wszystkie prawa zastrzeżone dla TwojDobryCoach.pl 2010 - 2013 :: regulamin :: polityka prywatności