Zmień wygląd strony.Zmień wygląd strony.
użytkownik: hasło:
rejestracjazapomiałem hasła

 

 

O nas

Joanna Godecka, dziennikarka i doświadczony life coach

Odkrycie coachingu przeze mnie było konsekwencją poszukiwania nowego obszaru zawodowego rozwoju. Czułam niedosyt spowodowany ciągłym obniżaniem poprzeczki przez prasę kobiecą i postanowiłam moje dziennikarskie wykształcenie uzupełnić specjalizacją psychologiczną.
 
Psycholożka, którą poprosiłam o radę, zwróciła uwagę na to, że byłabym dobrym coachem. I tak się zaczęło. Z dużym zapałem zaczęłam studia i zbierałam doświadczenia z sesji coachingowych przeprowadzanych w czasie zajęć i poza nimi.
 
Zawodowo jestem związana z portalem Onet i Sympatią.pl gdzie publikuję porady dla singli poszukujących miłości, związków. Wydawało mi się więc rzeczą oczywistą, że to właśnie coaching relacji będzie dla mnie najważniejszy. Z czasem jednak, mój punkt widzenia się nieco zmienił. Odkryłam, że obszarem, który najbardziej mnie interesuje jest wspieranie rozwoju człowieka, proces integracji, ugruntowanie poczucia własnej wartości.
 
Rozmawiając z osobami czytającymi moje porady, wysnułam wniosek, że niepowodzenia w sferze osobistej ( i zapewne także innych ) są pochodną niskiej samooceny. Dlatego ogromną inspiracją było dla mnie zetknięcie się z możliwościami wellness coachingu a szczególnie praktyki oddechu. Biorąc udział w zajęciach i sesjach doświadczyłam silnego wpływu jaki praktyki te wywierają na samopoczucie i sposób w jaki odbieramy świat.
 
Tym sposobem znalazłam swój cel rozwoju jako coacha.

"Twoją Tajemnica istnienia jest wędrówka, która doprowadziła Ciebie do miejsca, w którym się teraz znajdujesz. Co było możliwe stało się. Co było niemożliwe nie stało się lub wprowadziło Ciebie w chaos. Efekt wszystkiego co się zdarzyło nosi Twoje imię.(...) To jesteś Ty. To jest Twój świat" 
"Powrót do domu" - E.Nowalska

ZAPRASZAM DO KORZYSTANIA Z SESJII I WARSZTATÓW - DLA OSÓB ZALOGOWANYCH 10% ZNIŻKI

aktualności

Zastanów sie i kliknij
w odpowiednie słowo

This will be shown to users with no Flash or Javascript.

 

 

   

 

   

Wszystkie prawa zastrzeżone dla TwojDobryCoach.pl 2010 - 2013 :: regulamin :: polityka prywatności