Zmień wygląd strony.Zmień wygląd strony.
użytkownik: hasło:
rejestracjazapomiałem hasła

 

 

CZY JESTEŚ WART/ WARTA ZACHODU ?

Kiedy spotykamy kogoś nowego, zwykle po pierwszych spędzonych razem chwilach, mamy częściowo intuicyjny a częściowo przemyślany, obraz kim ta osoba jest. Czego możemy się po niej spodziewać? Czego możemy od niej oczekiwać? Czy jest warta naszego zachodu, czy to tylko materiał na krótką przygodę?
Oto garść Waszych wypowiedzi. Na ich podstawie udało mi się odróżnić co Was mobilizuje a co  zmniejsza atrakcyjność drugiej strony.Okazuje się też, że inne rzeczy działają na plus w przypadku kobiet a inne w przypadku mężczyzn.No, w końcu, nie jesteśmy tacy samiJ 

CZY JESTEŚ WARTA ZACHODU?

1 – Desperacja czy inspiracja DEMOTYWUJĄCE - Na randce narzekasz na samotność, kładziesz nacisk na to, że życie w pojedynkę jest pozbawione sensu. Potrzebujesz kogoś, by życie wreszcie nabrało barw.
MOTYWUJĄCE – Opowiadasz o swoich zainteresowaniach, o tym co lubisz robić, o swoich planach i marzeniach. Chcesz się dzielić przyjemnościami i wyzwaniami.

Oto wypowiedź Mariusza – Nie lubię kiedy mam wrażenie, że ona za wszelką cenę chce mieć chłopaka. To się wyczuwa. A czasem wręcz mówi, że jest sama i, że to jest okropne. Od razu wtedy mam wrażenie, że nie zależy jej na mnie tylko na kimkolwiek.
Dla mnie warta zachodu jest  dziewczyna, której jest dobrze samej ze sobą. Pragnę żeby zaprosiła do swojego życia właśnie mnie a nie zapełniała wakat.

2 – Tajemniczość
DEMOTYWUJĄCE – Opowiadasz mu całe swoje życie ze szczegółami. On już wie, jak przezywali Cię w podstawówce i dlaczego twój ostatni eks wybrał wolność.
MOTYWUJĄCE – Dzielisz się z nim kilkoma opowieściami, które pozwolą mu wysnuć wnioski kim jesteś. Jednak niektóre pytania postawiasz na razie bez odpowiedzi. Przecież Twoje życie to nie nowelka, to cała powieść.

Igor – Lubię kiedy nowo poznana dziewczyna intryguje mnie, kiedy zostawia pole mojej wyobraźni. Może to dziecinne, ale nie muszę wiedzieć na pierwszej randce, że w pierwszej klasie była grubasem.  To nie jest afrodyzjak. Wręcz przeciwnie. Fajnie jest kiedy mogę poznawać ją krok po kroku i wyobrażać sobie, jaka jest wspaniała. Dziewczyny, które opowiadają o sobie wszystko są już jak przeczytana książka. Na początek wystarczyłby spis treści.

3 – Odrobina niepewności
DEMOTYWUJĄCE – Drżysz na myśl, że on zadzwoni do Ciebie a Ty nie będziesz mogła odebrać. Dlatego  zdajesz sprawozdanie dokąd wychodzisz i kiedy wracasz albo tłumaczysz dlaczego nie mogłaś rozmawiać.
MOTYWUJĄCE – Na każdym etapie a zwłaszcza na początku, dajesz do zrozumienia, że owszem, jesteś zainteresowana, ale masz także swoje życie. On dzwoni a Ty jesteś zajęta? No jasne! Czy to dziwne?

Robert – Kiedy druga strona staje się dla mnie zbyt dyspozycyjna, pozbawia mnie poczucia, że zdobywam jej zainteresowanie. Kiedyś spotkałem dziewczynę, która już po drugiej randce uprzedzała mnie, np. że będzie miała wyłączony telefon między  13.00 a 13.30 bo  siedzi na fotelu u dentysty. Kiedy ja nie odbierałem nagrywała się ze szczegółowym planem gdzie i o której będzie osiągalna. Podobała mi się na początku ale wolę dziewczyny, które dają mi do zrozumienia, że uczestnictwo w ich życiu to rodzaj przywileju. To mnie kręci. Poza tym zastanawianie się co robi takiego ważnego, że nie może odebrać, wzbudza moje zainteresowanie.

4 – Granice bliskości
DEMOTYWUJĄCE – Cała Twoja uwaga skierowana jest na niego. Z jednej strony chcesz być z nim jak najczęściej, z drugiej boisz się go zmęczyć sobą. Dlatego przybliżasz się i oddalasz gdy on tego chce.
MOTYWUJĄCE – On czasem musi się postarać abyś wybrała pomiędzy jego towarzystwem a innym wariantem spędzania czasu. Czasem się zbliżasz a czasem oddalasz, ale zgodnie ze swoim rytmem.

Iwo – Jesteśmy razem już 3 lata, ale nie mam prawa własności do całego wolnego czasu, którym dysponuje moja dziewczyna. Marta lubi sport, jest bardzo towarzyska. Od początku musiałem powalczyć o jej uwagę a i teraz niekiedy muszę rywalizować z innymi ale to mi się podoba. Wspólny weekend wciąż ma coś ze święta. To ekscytujące, kiedy wiesz, że kobieta kocha cię ale ma swoje własne terytorium.

5 – Prośba czy groźba
DEMOTYWUJĄCE - Formułowanie Twoich oczekiwań w formie wymagań i roszczeń. Uważasz, że masz swoje prawa więc je twardo egzekwujesz.
MOTYWUJĄCE – Twój ( nowy ) mężczyzna wie co jest dla Ciebie ważne. Sprawia mu przyjemność spełnianie Twoich oczekiwań, choć Ty tego nie wymagasz.

Robert – Iza, moja była, często oczekiwała ode mnie towarzyszenia jej np. na zakupach albo jakichś wizytach, na co nie miałem szczególnej ochoty. Kiedy oponowałem natychmiast się obrażała. Z czasem przestałem mieć ochotę robić coś dla niej.  Moja obecna dziewczyna mówi mi, że ma w planie to i to, po czym pyta z uśmiechem –„chcesz się przyłączyć?”. Odkryłem, że chcę. Bo to nie obowiązek tylko mój osobisty wybór.

6 – Mamusia czy kochanka
DEMOTYWUJĄCE – Szybko zaczynasz traktować go jak chłopczyka wymagającego mamusinej opieki. Zaczynasz go wyręczać, robić porządek w łazience, dzwonisz zapytać czy założył szalik?  Opowiadasz znajomym jak zgubił się w wesołym miasteczku.
MOTYWUJĄCE – Traktujesz go jak dorosłego mężczyznę, któremu nie potrzebna jest niania tylko kobieta. Pomagasz jeśli o coś cię poprosi ale nie czujesz się wtedy bynajmniej jakbyś spełniała swój macierzyński obowiązek.

Jurek – Moja eks dziewczyna była nadmiernie opiekuńcza. Przyznam, że przez jakiś czas imponowało im, że się o mnie troszczy ale potem zaczęło mnie to irytować. Tym bardziej, że w towarzystwie potrafiła opowiadać, że mam bałagan w szafie, rozrzucam skarpetki itp. To było żenujące. Po krótkim czasie zauważyłem, że tracę zainteresowanie dla jej kobiecości. Myślę, że gdybym pozwoliła mi poprosić ją czasem o pomoc w czymś czułbym wdzięczność. Tymczasem skutek był odwrotny. Byłem zły kiedy ciągle coś „dla mnie” robiła.

7 – Sex czy klasa
DEMOTYWUJĄCE – Od pierwszego spotkania epatujesz seksem. Zakładasz prowokujące ciuchy, szybko zapraszasz go do siebie, dajesz do zrozumienia, że gdyby tylko chciał, jesteś gotowa pójść z nim do łóżka.
MOTYWUJĄCE – Jesteś seksowna ale w wyrafinowany sposób. Odróżniasz zmysłowość od prowokacji. On wie, że pójdziecie do łóżka wtedy, kiedy Ty zadecydujesz, że naprawdę chcesz to zrobić.

Andrzej – Kiedy dziewczyna od sprawia wrażenie zainteresowanej seksem nawet nie zadaję sobie trudu, żeby ją dobrze poznać. I tak wiem, że to będzie tylko przelotna przygoda. Kobieta warta zachodu, to dla mnie ta, która jest świadoma swojej atrakcyjności, ale tego nie manifestuje. To tak jakby mówiła. Jestem cennym skarbem. Zostawiam Ci tylko małe wskazówki ale ty sam musisz go znaleźć.

aktualności

Zastanów sie i kliknij
w odpowiednie słowo

This will be shown to users with no Flash or Javascript.

 

 

   

 

   

Wszystkie prawa zastrzeżone dla TwojDobryCoach.pl 2010 - 2013 :: regulamin :: polityka prywatności