Zmień wygląd strony.Zmień wygląd strony.
użytkownik: hasło:
rejestracjazapomiałem hasła

 

 

Joanna Godecka

   

Joanna Godecka – z wykształcenia dziennikarka, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Także profesjonalny life coach ( studia podyplomowe w Collegium Civitas ), należy do International Association of Coaching w Maryland.

 

Głównym punktem moich dociekań był zawsze człowiek, jego uczucia i emocje. Stąd zainteresowanie mechanizmami relacji. Pogłębiałam moją wiedze  psychologiczną.

Kiedy skończyłam studia na Wydziale Dziennikarstwa na UW wiele pisałam na ten  temat do prasy, radia i Telewizji.

 Zawsze starałam się  aby moje  doświadczenie było pomocne przy rozwiązywaniu najrozmaitszych życiowych problemów. Dlatego kolejnym etapem mojego zawodowego rozwoju jest poszukiwanie skutecznych sposobów, aby być pomocną osobom, które chcą dokonać w swoim życiu pozytywnej zmiany i narzędzi, dzięki którym mogliby naprawić coś co naprawy wymaga. Cóż bowiem, kiedy problem, z którym mamy do czynienia, nie jest natury zewnętrznej tylko wewnętrznej i wymaga pracy by sobie z nim poradzić?

Dlatego podjęłam studia podyplomowe na wydziale coachingu.

Obecnie jestem też ekspertem lifocoachingu na portalu Sympatia.pl i pomagam w znalezieniu szczęścia osobom poszukującym swojej drugiej połówki.

 

Moje artykuły ukazywały się w pismach - Cosmopolitan, Elle, Joy, Feniks, Gwiazdy, Glamour, Kalejdoskop, Olivia, Naj, Na żywo, Uroda, Zwierciadło.

Między innymi brałan udział w programach: Europa da się lubić, Koncert Marzeń, Randka w Ciemno, U Fryzjera, Pytanie na śniadanie, Kawa czy herbata, Zodiakus, Zawody, Dzień Dobry TVN.

Była także autorką codziennych felietonów w śniadaniowym paśmie Telewizji Polsat oraz Felietonów – Alfabet Emocji Radia Zet.

Obecnie współpracuje z Onetem, Sympatią, Claudią, Panią Domu.

DLA WSZYSTKICH ZALOGOWANYCH OSÓB 10% ZNIŻKI NA SESJE I WARSZTATY

KONTAKT W SPRAWIE INDYWIDUALNEJ SESJI COACHINGOWEJ 
SKYPE: godecka.astro
lub kontakt przez formularz

 


 

aktualności

Zastanów sie i kliknij
w odpowiednie słowo

This will be shown to users with no Flash or Javascript.

 

 

   

 

   

Wszystkie prawa zastrzeżone dla TwojDobryCoach.pl 2010 - 2013 :: regulamin :: polityka prywatności